Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 FE poháněný SoC Exynos 2100 byl v rozvojových trzích představen na začátku tohoto roku. Nyní se jihokorejská značka chytrých telefonů údajně chystá vydat levnější verzi telefonu s jiným procesorem. Ještě před jakýmkoli oficiálním potvrzením se v internetových obchodech v Evropě údajně objevil Samsung Galaxy S21 FE poháněný SoC Snapdragon 720G, což naznačuje brzké uvedení na trh. Nová varianta byla také spatřena na stránkách certifikační skupiny Bluetooth Special Interest Group (SIG) s číslem modelu SM-G990B2.

Podle zprávy holandského serveru GalaxyClub uvede Samsung v létě na trh Galaxy S21 FE 4G a telefon by mohl být poháněn SoC Snapdragon 720G od Qualcommu. Novou variantu uvedli na svých webových stránkách také evropští prodejci ITRelation a Technet. Očekává se, že nový Galaxy S21 FE bude k dispozici za nižší cenu než stávající varianta. Telefon má být dostupný od 30. června. uvedené specifikace Galaxy S21 FE zahrnují 6,4palcový displej s rozlišením Full HD+, 8 GB RAM a 256GB úložiště a trojitý fotoaparát sestávající ze dvou 12megapixelových snímačů. Podle seznamu má být vybaven 32megapixelovým selfie fotoaparátem a baterií s kapacitou 4 500 mAh.

Samostatně se na webu Bluetooth SIG objevil očekávaný Samsung Galaxy S21 FE s modelovým číslem SM-G990B2. Stávající Galaxy S21 FE má modelové číslo SM-G990B. Výpis, kterého si jako první všiml server SamMobile, naznačuje, že připravovaný telefon bude mít konektivitu Bluetooth V5.2. Připomeňme, že Samsung Galaxy S21 FE byl uveden na trh v lednu letošního roku atraktivní s cenovkou jak za variantu s 8 GB RAM + 128GB úložištěm tak i za variantu s 8 GB RAM + 256GB úložištěm.
Mezi specifikace telefonu patří 120Hz displej s obnovovací frekvencí, podpora 15W bezdrátového rychlého nabíjení a ochrana Corning Gorilla Glass Victus. Galaxy S21 FE 5G poháněný SoC Exynos 2100 debutoval na globálních trzích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *